NOVINKY

 

29. 1. 2005 - tak jen takovej miniupdate, že jsem měl nezvykle opět 10. ledna narozky, takže děkuji Di a Markét a mnohým dalším za přání a dokonce jsem předvedl náš videoklip live pouze v jednom člověku, a to se vyplatí ;)

2. 1. 2005 - zdravim všechny a přeju vydařenej Novej rok!
Musím se vám pochlubit, že náš videoklip je už skoro měsíc hotový!!! Wow a ještě jednou wow!! Tímto děkujeme RoboCopovi za jeho snahu a musím říct, že dobře vyvedenou snahu! Udělal jsem pro vás 40 screenshotů a pro ty, kterým nevadí nějaké to stahování, jsem nahodil náš videoklip ve zmenšené verzi - pouhých 11,6 MB!! Tak si to pořádně užijte a buďte tak taneční jak my...

25. 11. 2004 - uf uf! Opět se nám odehrálo tolik věcí a já pořád neaktualizuju ;)
Tak za prvé - Tomáš oslavil 25. 10. již své 19. narozeniny! Wow, jak staré ty dětské hvězdy už mohou být, že?
Náš videoklip bude do čtrnácti dnů hotov!!! Takže se na něj můžete začít těšit... už se těšíte?
No a jako bonbónek tu máme několik screenshotů Tomáše z filmu Bolero, v popředí sedí herečka a zpěvačka Jana Fabiánová, se kterou jsem předminulý týden v rámci praxe, kterou nám dala škola, spolupracoval :)

23. 6. 2004 - ŽIJU!! Uf, to zase uběhlo času :/ Mno, tak na videoklipu se stále pracuje, takže by měl být někdy o prázdninách, ale podle recenze se máte na co těšit!! Víc věcí se mi nechce ani rozebírat, takže jsem nahodil obrázky, které jsem měl na disku už poměrně dlouho... hledejte v mixu fotek, mimojiné pár bonusů ode mě a fotky od Marcuse s Tomášovou sestrou Veronikou a nějakou další pani. A dále měl Tomáš s Verčou 17. 4. 2004 premiéru divadelní hry "Příšerný Hercule", fotky můžete najít ZDE a také ZDE.
A nyní upozornění - od 2. do 11. července se koná tzv. Festival Fantazie, akce věnovaná scifi a fantasy záležitostem, a já tam budu od 9. mít pár přednášek a promítání, takže kdybyste se tam náhodou mihli :)))

4. 4. 2004 - tak, a máme to za sebou! A co, ptáte se? Proč se ptáte, když to máte vědět!! Je tomu několik hodin, co jsme dotočili 1. klip ZIP ZAP REVIVAL!! A to v rekordním čase - za 3 hodiny!! Jo, byl to fakt záhul :) Ale máme to... natočili jsme skoro půl hodiny materiálu, a za to děkujeme hlavně RoboCopovi! Děkujeme taky Dianě, která vymyslela skvělou choreografii (a opravdu náročnou, takže se máte na co těšit). Taky děkujeme panu Volákovi staršímu za poskytnutí prostor na filmování. A děkujeme Bohu... no to radši ne. Teď bude nejtěžší klip nastříhat, ale zkušený RC má na to dostatek času, takže to skvěle zmákne! Vy se můžete zatím podívat na fotografie, které jsme pořídili při natáčení. A změnil jsem tím obrázek na indexu, odkazující na REVIVAL sekci. Užívejte ;)

1. 4. 2004 - ač je Apríl, nebudu si z vás dělat srandu... dneska musím poděkovat Tomášovi za zapůjčení jeho cool bílých kalhot, které budu nosit ve videoklipu (ano, již tato neděle!!). No a taky mi řekl, že už je nová formace ZIP ZAP (nevim, jaký maj jméno) a bude zpívat písničku KOČKA A MYŠ, která měla původně náležet původním ZIP ZAP, takže je to pěkně nefér!
Když jsem projížděl první fotky ZIP ZAP REVIVAL, tak rok a půl staré, musel jsem uznat, že Tomáš měl tenkrát pravdu, když mi pořád opakoval, ať používám Lutsine :()

28. 3. 2004 - uf, to byl ale náročnej tejden! Takže nejdříve se sluší mému tatiimu pogratulovat k **. narozeninám... no a taky se už všichni jistě těšíte na nadcházející neděli, kdy to bude přesně rok, co ZIP ZAP REVIVAL nafotili první várku svých promo fotek.. no a takže bude várka druhá ;) Ale hlavně to bude velmi náročné už od rána, ZZ Revival se sejde ve studiu (čti: u mě doma) a bude dělat celé dopoledne choreografii na Vím co nejsem a vím co nejsi. Pak se všichni tři přesuneme do haly na Kolbence, setkáme se s mistrem RoboCopem (nelze si přát lepšího režiséra, než je tento) a začnem. Takže tu písničku pak budem hodně dlouho nenávidět. Nemáme daleko do Madonny, která na své nadcházející turné cvičí 3 měsíce, 6 dní v týdnu, 18 hodin denně, že? No a po dlouhém dumání update k Tomášovi v sekci O ZIP ZAP.

17. 3. 2004 - tak je to tady! 4. 4. se uskuteční natáčení prvního videoklipu ZIP ZAP REVIVAL, a píseň už byla vybrána - Vím co nejsem a vím co nejsi. Těšte se, můžu prozradit, že atmosféra bude přímo sklepní :) No a dále sluší připomenout, že slečna Tomášova sestra Veronika má dnes již 17. narozeniny, což se dozajista vyplatí! :) No a určitě se nesmí přehlédnout moje 5. webová stránka Charmed Web, která měla premiéru 3. 3.! Takže znovu update na INDEXu a v LINCÍCH. Toliko novinek, život jde dál...

5. 2. 2004 - na INDEX přidána jedna opravdová lahůdka, a to hlas Štefana Margity z pořadu HOGO FOGO číslo 5... a věděli jste, že ZIP ZAP účinkují ve dvou epizodách 8. série Xeny? Ne? Tak to teda ale okamžitě  napravte - GABRIELA ZE ZIP ZAP a KDYŽ SI VYSKOČÍM již čekají!

2. 2. 2004 - můj již 4. internetový projekt nese jméno MADONNA NEWS a vy jistě neuhodnete, komu je zasvěcen ;) To přináší reklamu na INDEX a do LINKŮ.

30. 1. 2004 - hmm, tak všechno takový v průměru. Na ZIP ZAP kašlete, nažhavte se na můj již brzký projekt o Madonně, abyste si vyplnili čekání na 1. klip ZIP ZAP REVIVAL, wow! Ano, natáčení se uskuteční na přelomu jara/léta, píseň je ještě v konkurzu. Také jsem odstranil aukci na triko LUTSINE z fotek (děkujeme Elen Černé z Prahy 8, která ho vydražila za neuvěřitelných 200,- Kč!) a přidal 2 cute fotky z mé oslavy... jo a taky poděkování Ojtovi.
Taky bych měl zmínit, že kamarádka Padmé má vyloženě radost z písničky KAM JDE, akorát místo lasičky by preferovala vydřičku... Vydrýsek rulez ;))

16. 1. 2004 - tý vado!! Tak tu máme úplně, ale úplně novej rok... Měli jsme Vánoce, všichni fanoušci ZIP ZAP je měli jistě hezké, včetně ZIP ZAP samotných... totéž platí o Silvestru. Doufám, že jste se chovali spořádaně!!... no a 10. 1. jsem já, webmaster této stránky, měl takovou pěknou, vlastně moc pěknou oslavu svých 18. narozenin (takže teďka už přeperu Tomáše kdy budu chtít!!).. takže se jděte mrknout SEM! Jo a odstranil jsem třídní fotku 2.A...

24. 12. 2003 - update!! Ano, je čas Vánoc, proto jsem se tedy rozhodl updatovat. Nuže, ve škole jsem uzavřel další psychologickou kapitolu, takže vzhůru s čistou hlavou! A nezainteresovanost ZIP ZAP v týhle stránce mi taky může bejt někde, rozhodl jsem se to dělat kvůli sobě a ne kvůli nim. Takže asi tak... proto neváhejte a jděte do sekce FOTKY a mrkněte na obrázek z reklamního plátku firmy TESCO, pro kterou ZIP ZAP fotili v roce 2001. Bonmot z natáčení - fotilo se to v únoru a jelikož je to letní oblečení, dokážete si představit, že dětem asi úplně nejlépe nebylo ;)
TAKŽE VÁM VŠEM SKVĚLEJ ŠTĚDREJ DEN! Jsou tu, lásko, Vánoce ;))

19. 11. 2003 - ano, je čas na radikální kroky. Jelikož jsem teďka úplně ze všeho rozhozenej, po vážném uvažování jsem se rozhodl dočasně zrušit ZIP ZAP REVIVAL a také dočasně přestat updatovat tuto stránku (rozhodně do Vánoc). Jednak na to nemám čas ani náladu, jednak nevidím plody svého úsilí. Taky mi chybí spoustu podkladů, takže z vody pořád vařit nemůžu. Stránku pro sebe si rozhodně nechci dělat. Naopak jsem velmi úspěšný s filmem ZEPŘEDU A ZEZADU, takže se pečlivě pracuje na jeho pokračování. Doba se mění, stejně jako lidé, že?
Jinak vás můžu potěšit, že Marcus (fanoušek ZIP ZAP z Německa) přijel za Tomášem, takže alespoň nějaký "úspěch"...
Doplněny tedy skladby do ALBA i do SONGŮ, do HLASOVÁNÍ přidáno vyhodnocené hlasování, které skončilo před prázdninami. Dávno slibované názory na ZIP ZAP a miničlánek o nich najdete ZDE - obzvláště doporučuji vypečené názory - důležitý věk nad 18 let. No a abyste nestrádali, že nemáte přísun b-čkových informací, tak mrkněte třeba na stránku o zpěvačce Nikole!
"Love to chat, but-- gotta go."

11. 11. 2003 - dneska slavím 2. výročí! Ano, jsou tomu už 2 roky, co jsem obohatil web svým prvním www projektem Kubullova Kouzelná Xena... a pokud byste chtěli vidět mé pevné, ladné tělo naživo, můžete vidět moji první přednášku na mém prvním ne-XenaConu tento víkend v Kopřivnici... info ZDE.

3. 11. 2003 - updatována sekce LINKY, aby to bylo krapet aktuálnější. Taky si můžete stáhnout a dát k sobě na stránky ZIP ZAP banner (to kdyby čistě náhodou...)

29. 10. 2003Nahozeny fotky z Tomášovy oslavy narozenin - s tím souvisí update v sekci FOTKY - rozdělil jsem je podle toho, jestli se zabývají čistě ZIP ZAP nebo Tomášem. Jinak oslava byla podle mě naprosto úžasná, ocenil bych ji několika hodně chobotničkami, všechno moc fajn…

25. 10. 2003 - DNESKA SLAVÍ TOM SVOJE 18. NAROZENINY!!! Máte taky takovou radost?? Gratulujeme moooc a jdeme slavit!

24. 10. 2003 - do sekce ALBUM přidána písnička KAM JDE

23. 10. 2003 - do sekce ALBUM přidána písnička TAK SI MĚ VŠÍMEJ

11. 10. 2003 - do FOTEK přidána jedna vyloženě xexy fotka ZZ rovnou při akci ;) no a taky oddělena první půlka roku 2003, ať to tady nejni tak nepřehledný.

10. 10. 2003 - ROK OD ZALOŽENÍ TÉTO STRÁNKY!!! OSLAVUJME!!!

6. 10. 2003 - tento pátek měl premiéru 1. český Xena Fan Film, v němž naleznete i menší odkaz na naše ZIP ZAP!! ;) S tím souvisí aktualizace v sekci FOTKY... Díky všem (včetně Tomovi, jeho ségře i zbytku ZZ Revival), že dorazili. Fotky budou brzy...

26. 9. 2003 - tak je opravdu pravda, že by co nejdříve měli vzniknout úplní new ZIP ZAP!!! Juchú! Sice ten název nevím, proč by měl být zachován, ale možná chtějí pokračovat v legendě... Nesmíme také zapomenout na Markétu z REVIVALu, která má dnes 18. narozeniny!!!

25. 9. 2003 - taky si občas říkáte, do jakých skupin se to vlastně vůbec třída rozděluje? Co před pár měsíci bylo (jako vztahy mezi jedinci a tak), zase není, no a naopak. To mi připomíná, že sem co nejdřív dám názory lidí z roku 2000 na ZIP ZAP, co jsem kdesi našel, sice je budu muset hodně zcenzurovat, aby byly publikovatelný, ale najdete tam např. i spolužáky lidí ZIP ZAP!

24. 9. 2003 - tak 22. jsme byli s Tomášem a Verčou na filmu ŽELARY... a recenze taková, že opravdu ano, i když to má 2 a půl hodiny, jistě se vyplatí na to jít a mít český kulturní požitek!

21. 9. 2003 - a kohopak jsem to předevčírem potkal na zastávce autobusu ve Vinoři? No přece skvělou Verču, Tomovu ségru, kterou jsem už pár měsíců nezahlíd (nepočítáme-li usmívající se rozmazaný obličej v projíždějícím autě). A asi z toho zase budu nějakou dobu žít, to je zážitek!

12. 9. 2003 - takže všechno zase OK a včera mi Diana z REVIVALu řekla úžasnou novinku, přímo od samotného Jirky! V písničce TY MÁŠ BABU JÁ MÁM BABU jsme beznadějně všichni nemohli přijít na Tomášovo slovo: "polez ven a nedělej..... KŮŽE!!!" Všichni jsme si mysleli, že je tam slovo KRŮŽE, ale to jaksi nedává smysl, že? ;) No ono vlastně ani teď to moc nedává smysl, ale aspoň to můžeme prohlásit za oficiální!

28. 8. 2003 - pět ráno. Ne, že bych měl teď ZIP ZAP náladu, ale odlétám do Londýna. Ne, že bych se včas dozvěděl, že Tomášovi odepsal fanoušek Marcus z Německa. Ne, že by si teď ZIP ZAP vážily této stránky, ne že by si jí vážily někdy vůbec...

24. 8. 2003 - INDEX ještě vylepšen jednou ikonkou :) No a abyste se mi nenudili, tak nahazuju jeden článek z novin, co mi byl od Toma zapůjčen... BTW bych mu chtěl velice poděkovat za pohled ze Skandinávie, pokud se bude hodně snažit, tak by chtěl, aby u Albatrosu vydali jeho výpravnou knihu o jeho dobrodružstvích a putováních ;) Přejeme hodně štěstí...

20. 8. 2003 - no a Tomáš je po celý srpen ve Skandinávii, to jako opravdu ne ;( Takže dnešní datum je datem reklamní osvěty ;) Aneb jednak děkuji Bobovi, že mi opravil chybu na INDEXu, se kterou jsem se týden pral (a bylo to v takový maličkosti!), no a pak taky SeXeně, která mi vyrobila skvělé ikonky mých dvou Xena projektů - a to na Kubullu a Athénu, jež si slavnostně s ostatníma ikonkama na jiné spřátelené stránky můžete prohlédnout na INDEXu, kde najdete i provizorní ikonku s Petrou ;), ostatní ZIP ZAP jsou ve výrobě!! Měl bych vás upozornit na náš projekt s názvem Forwards & Backwards, ať jste taky trochu jinde zainteresovaní, když jsem v tom já! ;) Dále aktualizována sekce LINKY.

12. 8. 2003 - jak jste si jistě všimli, došlo na INDEXu k naprosto hezké změně, nemyslíte? Práce s tim bylo jak na Zipzapperu (chichi), ale snad to oceníte... taky v sekci ALBUM změna ukázek - RealPlayer je opravdu na dvě věci, takže jsem to všechno hezky převedl do mp3 a taky jsem přidal ukázku z písničky Vím co nejsem a vím co nejsi. Spokojeni? BTW jsem musel stáhnout spořič ZIP ZAP REVIVAL, páč jsem to s nim nějak nevychytal a jaksi byl jenom na zkušební dobu... ale stejně zabíral moc místa ;)

25. 7. 2003 - takže děkuji všem za přání k mému dnešnímu svátku... mé díky najdete v HLASOVÁNÍ ve formě nového hlasování ;) Otázka je, jestli byste chtěli nové ZIP ZAP, prostě najednou nová skupina s novými členy se stejným jménem nebo tak něco, nebo návrat těch "starých" (skoro 18tiletých, ale komu to vadí?)... Dál článek z časopisu Poplife číslo 13 z roku 2000 přidán do sekce FOTKY... včera se ozvaly dvě slečny, co mají udělat pro to, aby pronikly do showbyznysu - no my jim asi moc neporadíme, ale proč nezkusit třeba tuhle agenturu, že? A cena za triko Lutsine se zvýšila na 80 Kč, jde to pomalu, ale jistě nahoru! 

13. 7. 2003 - tolik věcí... tak za prvé má dneska Markéta z REVIVALu svátek, takže všechno nej ;) Za dále jsem vám zapomněl říct, že jsme byli 23. 6. sjíždět třídně Sázavu (to je ta voda :)) a musím Toma pochválit, že se moc neflákal a že jsme se ani jednou nepřevrátili! Dále jsem si dal ohromnou práci s hledáním jakýchkoliv obrázků ZIP ZAP na internetu a pár jsem jich tedy našel... naleznete je klasicky ve FOTKÁCH. A jinak páteční vysvědčení? Nejdříve poděkování za kvalitní čtvrteční přespání u Toma a pak pátek - pár trojek, ale to se dá očekávat, ne? Při tý obtížnosti... Jo a 7. 7. měla první narozeniny moje druhá stránka ATHENA'S TEMPLE, takže honem tam!

 

novinky za 1. polovinu roku 2003

novinky za rok 2002

 

 

INDEX -- ALBUM -- SONGY -- O ZIP ZAP -- FOTKY -- HLASOVÁNÍ --
LINKY -- ZIP ZAP REVIVAL -- GUESTBOOK -- KONTAKT